Body
הרצאת חשיפה ללא עלות
בנושא "בטיחות בתעבורה"
למנהלי/ות משאבי אנוש, מנהלי/ות הדרכה
ולקציני/ות בטיחות בתעבורה.

כיצד לחזור
הביתה בשלום

הרצאת חובה לכל נהג
 ולכל מי שחיי אדם חשובים לו!

15.02.2023

השתתפות ללא תשלום בהרשמה מראש

לחזור הביתה בשלום

למי ההרצאה מיועדת?

למחזיקי רכב חברה ולנהגים מקצועיים המחויבים בהדרכת ריענון שנתי ובכלל לכל מי שנוהג בכלי רכב החל מנהגים צעירים ועד לנהגים ותיקים.
מה בהרצאה?
הרצאה מרגשת, חווייתית, מפעילה, מצחיקה ומלמדת בנושא כל כך חשוב, אשר נוגע לרבבות אנשים הנמצאים בכל יום בכבישים. ההרצאה עוסקת בסיכונים הקיימים בנהיגה, סיכונים שכולנו חשופים אליהם: עייפות, היסח דעת, הולכי רגל, שוליים, צמתים, מהירות ועוד.
בהרצאה נכיר את הסיכונים, נקבל הסברים וכלים שיכולים לסייע לנו להתגבר עליהם ולהימנע מהם, כדי שבסוף היום נוכל לחזור בשלום לאהובים שלנו המחכים לנו בבית.

יום רביעי
15.02.2023

לוח זמנים:

14:00-14:30 התכנסות וכיבוד
14:30-16:00 הרצאה
16:00-16:30 שאלות וסיכום

מרכז הבמה, רח' הכרמל 20, גני תקווה

השתתפות ללא תשלום בהרשמה מראש

כרטיס ללא עלות מיועד למנהלי/ות משאבי אנוש, הדרכה, רווחה, מזמיני הרצאות ולקציני/ות בטיחות בתעבורה. הכרטיס יישלח ע"י צבי מרקוביץ וע"י מפיצת האירוע "אצלי חוויה עם ערך" לנרשמי ההרצאה

בוא נעצור רגע,
ונעשה היכרות

צבי מרקוביץ

מרצה ומדריך לבטיחות. קצין בטיחות בתעבורה וממונה בטיחות בעבודה, בעל הסמכות רבות בתחום הבטיחות ובעל תואר שני. שנים רבות שרתתי במגוון תפקידי בטיחות בצה"ל, בתפקידי האחרון הייתי מנהל הבטיחות של אגף המודיעין, בטיחות מבחינתי היא שליחות.
רוב החיים שלי עסקתי, דאגתי, הדרכתי ונשמתי בטיחות. אחרי 25 שנה בצה"ל שבהן עסקתי בנושא זה, הבנתי שיש לי את הידע והיכולת לגרום לאנשים להבין את נושא הבטיחות בדרך אחרת, שונה שמביאה לאפקטיביות אמיתית בשטח.

הכוח שלי הוא בעמידה מול קהל, פיתחתי את היכולת הזו ושכללתי אותה עד כדי כך שאני לא רואה באנשים שמולי עובדים שמחויבים לקבל הדרכה בבטיחות, אלא קהל שבא להופעה עם מוסר השכל שיכול להציל את החיים שלהם, לא פחות.

אם אתם מנהלי משאבי אנוש והדרכה שמחפשים הרצאה עם ערך מוסף ומסר שבאמת ייקלט בקרב העובדים שלכם, או אם אתם קציני בטיחות שרוצים הדרכת ריענון שנתית מחייבת, אך מרעננת באמת הגעתם למקום הנכון. ההרצאות שלנו שונות מכל מה שהכרתם ולכן לא מפסיקים לדבר עליהן. הן משלבות סרטונים מצחיקים, סיפורים משעשעים ואנקדוטות חכמות שמשאירות את העובדים שלכם מרוצים ובטוחים.

בבטיחות אין קיצורי דרך,

המסר חייב להיקלט!

השקעה בעובדים שלכם
היא ההשקעה לאורך כל הדרך

לא לייבש

לחדש

לרגש

״יש אלפי הרצאות בטיחות
אבל כזו לא ראיתם בחיים!״

מסגרת תפקידי הזדמן לי יותר מפעם אחת לשמוע הרצאה של מר צבי מרקוביץ וכל פעם מחדש אני מתפעל מיכולותיו לרתק את קהל השומעים ללא קשר להשכלת השומעים מוצאם או מינם, הרצאותיו מטובלות באירועים אמיתיים שאליהם נקלע וכל הנאמר בהם מובן ברור ונהיר לקהל השומעים, אין משתעממים ויש רק מתעניינים, בהרצאותיו ניכרת מקצועיותו וידענותו הרבה. מרצה למופת ותענוג לאוזן. יישר כח.

צבי ג. ממונה בטיחות סודהסטרים

רוצה להמליץ בחום על המרצה צבי מרקוביץ להרצאות והדרכות בתחום בטיחות בתעבורה, עם רקורד עשיר בתחום שמעביר את נושאי הדרכה במקצועיות רבה ובהמחשה. התרשמתי מאוד מהרצאה בחברה, הבין מיד את קהל היעד ונתן הרצאה מרשימה.

משה כהן מפעלי תובלה כי"ל

סוף סוף הדרכה שונה – מקצועית, תורמת, פרקטית ונותנת כלים לשיפור אישי וארגוני, ומועברת מצוין. תודה!

יובל מנכ"ל שותף חב' בטיחות 365

מרצה מצוין, תכנים מעולים, הצליח להחזיק אותנו מרותקים, לא נגענו בטלפון שעה וחצי"

גבי חב' מב"ש

"ההרצאה של צבי מצוינת, שמענו הרבה הרצאות, אבל הוא הצליח לרתק, לעניין, להצחיק, ולתרום לבטיחות הנוהגים"

דוד חב' מי שבע

"צבי מרצה מהטובים שיש. מעניין, מקצועי, עם הומור. ההרצאה שלו מרתקת, נוגעת ברגש ומשנה התנהגות לנהיגה בטיחותית יותר"

אבי, חיל האוויר

"צבי מדריך אצלינו קבוע, אנחנו מאוד מרוצים. מרצה אנרגטי עם הומור ותכנים מדויקים, מעורר למחשבה ומשכנע, העובדים מרוצים וגם המנהלים". אלה תפעול חב' אדוויס צבי מדריך מקצוען, מעביר הדרכות מרתקות ומשפיעות. ממליץ בחום.

שגיא, מרכז רפואי שמיר אסף הרופא

"צבי מרצה מעולה, מרתק את המשתתפים עם תכנים מקצועיים, בנועם, בהומור ובהצלחה שחוזרת על עצמה בכל פעם".

דרור, צה״ל

השתתפות ללא תשלום בהרשמה מראש

כרטיס ללא עלות מיועד
למנהלי משאבי אנוש, הדרכה, רווחה, מנהלי תרבות ומזמיני הרצאות
הכרטיס יישלח ע"י ״אצלי חוויה עם ערך״  וע"י מפיקת האירוע לנרשמי ההרצאה

ליצירת קשר ישיר:
צבי מרקוביץ​

עיצוב ואסטרטגיה שיווקית נוגה וידר

דילוג לתוכן